Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    válasz *Ropi* #18188 üzenetére

    :C Hejj, ez volt ám egy igazi velős értékelés, jó lenne minden képre hasonló értékelést kapni :P

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

  • MC Pite

    veterán

    válasz *Ropi* #18188 üzenetére

    :R
    Jjó ötlet hogy gondoljak a ruhára, színekre, köszönöm.
    A galériánál a sokadik elmaradt alkalomból úgy tűnt idő hiány miatt megint elmarad a portrézás (esküvőre jött haza 2 napra, én is utazás előtti napon voltam) így semmit nem is beszéltünk, csak szeretett volna pár képet magáról (közösségi oldalak, etc); felmarkoltam még a derítőlapot a gép mellé és ucu.
    Másik alkalommal volt őszi sorozathoz tervbe öltözet -volt 1-2 ötletem, nem tudom mennyire jók de meg akartam nézni- de az is elmaradt.
    A 'mi hogy előnyösebb' részt próbálom jobban figyelni, fej és testtartás amire figyelek, tovább még nem is figyeltem sose, ehhez célzottan keresgélnem kell némi anyagot mert nem nagyon vágom, utánalesek.

    Ohh, cipő éppen csak annyi, hogy kiderült azért kért egész alakos képet, hogy látszódjon a cipője, mert tetszik neki. Mondom frankó, nagyítóval se fog belőle semmit látni, rakja csak akkor fel a lábát oda, és lesz a cipőről is képe. Sok elképzelésem nem volt vele, csak azt tudtam hogy használhatatlan erre az egész alakos vezió.
    Nagylátó az én saram, pár nappal korábban párommal pár érdekes kompozíciót lőttem, ahol a a kerítés ill a háttér tetszett, ezzel akartam még kísérletezni, de persze nem jött össze amit akartam. :B
    A testsúlyáthelyezős részre is keresek példákat, erre sem gondoltam sose. Illetve kedvenc modellem megpróbálom rávenni hogy had kísérletezzek rajta ezekkel :).

    Hátizé, mivel ahogy a képeken látszik piszkosul siettünk (most a nap állására gondoltam) így némi csúszka huzigatással korrigáltam amennyire fél óra alatt tudtam a képeket, ezek már nem a nyersek (azok még rosszabbak :DDD ) de akkor az ajánlottakra még ráfekszek egy kis utómunkával, megnézem meddig tudom korrigálni még őket.
    szerk: Jah, az a nyers, az direkt maradt benne, mert érdeklődik a hölgyemény a fotózás felől, és pár alapot amit kérdezettt tanítgattam neki acd see proban korrigálást, retusálást, és azért hagytam benne hogy lássa milyen lett leszedve ill meg próbálja meg ő is neki milyenre sikerül :).

    Köszönöm szépen a türelmed és az építő kritikát! :R

    gboszi. A modell kért napszemüvegest, javasoltam neki hogy vegyük le. Viszont arra jó volt hogy gyakoroljak retusálást :D
    Horizontranem mindig figyeltem sajna, és amikor igen, akkor sem voltam igazán elégedett - Timi csak nevetett hogy vagy felfelé nyújtózkodok, vagy görnyedek hogy jobb legyen :B

    Köszönöm a tanácsokat, remélem az idei őszi sorozatot össze tudjuk hozni, és addigra rápróbálok a fentiekre és próbálok ezekre is figyelni!

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák