Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deadpapa

    aktív tag

    válasz fattyu #17130 üzenetére

    Tudtam nem birod ki :)Te kis Napoleon...Amugy meg a kép alsó fele a fényekkel szinekkel tükrözi a cimet.A kép élessége szerintem rendben van.És nem azt mondtam hogy én azt kaptam szar kuka.De nagyon sok ember ezt kapja.Miközben fotósberkekben használt szavakat vár még ha kritika is.De ha ebben a topicban a fotósszavak kimerülnek a Szar Fos Kuka szavakban sajnos ezzel ledegradáljátok a topikot a szinvonalát és a szavahihetőségét.Legyünk már egy kicsit emberek.Figyeljünk jobban oda a másikra és ne akarjunk napoleon komplexussal mutatni nagyobb szaktudásunkat.Amugy meg mindig a kép egyediségét keresitek.Azzal hogy valaki elkészit egy képet az alapján ami le van irva a fotóskönyvben kapásból a képe KUKA.Mert nem egyedi.Igy késziti másik 1 millio ember aki olvasta.Minden képnek van sajátos szépsége értéke és ha mindig a leirtak alapján megyünk nem leszünk jobban a többiknél.A képet amugy szándékosan tettem fel láttam a kis vitát mondom tuti lessz 2 ember aki megszólja. :)Mert látom benne a hibát de te csomót kerestél a házakon például.Szögmérővel mérve is minimális ferdeséget találni bennük.Ne viccelj már barátom.ZAJ?Az rengeteg van a kép kivehetetlen és minősithetetlen.Kéretik a topic átnevezését.Javaslatom:90% feletti képek.NEVETEK.Ne hidd hogy megsértődtem csak élvezem azt a szakértelmet ami itt van.A szakszavakat már elsajátitottam azok mennek csak még fotózni nem tudok mert nem volt ember aki használhatóan értékelne.Hogy tanuljak a hibáimból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák