Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz bck.ek #16531 üzenetére

    facebook nem arra való..töltsd flickerre vagy 500pxre akár dropboxra
    ide meg 1-2 képet linkelj véleményezésre...több hasznos infot fogsz kapni mint így

    Balinov az elsőnél is jót tenne sztem ha többet és közelebbről mutatnál abból az apró virágból amiből a jobb alsó sarokban is van...
    az út jól vezeti a szemet, de valahogy nekem nem áll össze a kompo, kicsit ormotlan maga az a vonulat is...a jobb oldalt kilogó sziklaszirtek nem rosszak, sztem mindenképp megér pár expot még a hely

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz bck.ek #16531 üzenetére

    a facebookos oldal helyett én is a flickr-t ajánlom, és a face profilodra úgyis kiteheted a flick oldalad url-jét...ha kezdő vagy, egy kicsit bután néz ki, ha így reklámozod magad...a vízjellel nekem semmi bajom, csak itt tényleg furán hat a "photography" , így túl szembetűnő is az egész. nekem is eszembe jutott már, hogy a fotóim sarkára rábigyesszem a nevem apróban, de annak más célja lenne...sokszor előfordul, hogy eseményfotózás, stb után, ha odaadom a fotókat a szervezőknek, hiába említem meg, hogy írják oda, kinek a munkája, elfelejtik, vagy már olyan is volt, hogy egyszerűen nem tudta hogyan kell :U szóval, a te "marketingeddel" sztem az a baj, hogy ahhoz képest, hogy kezdő vagy túl feltűnő...egy kis hírnév senkinek nem árt, de előbb tanulj meg fotózni, utána majd jöhet a face oldal meg vízjel-logó...oké, nem mintha én profi lennék, de amíg nem vagyok nem is akarom elhitetni senkivel, pedig simán kirázhatnék a kisujjamból egy szuper Nagy Barna Photography logót, lévén ez munkám, dizájner vagyok, ebből élek..

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák