Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szarkad333

    tag

    válasz attika89 #15960 üzenetére

    Szerintem túl szűk lett. A világítás érdekes bár én jobb oldalra adtam volna még egy kis élfényt. :DD

    Szarkadavid.hu

  • ccs2929

    senior tag

    válasz attika89 #15960 üzenetére

    Szia!

    Szvsz. vannak ennél jobb termékfotóid is :), nekem csak a megvilágítással van bajom, meg a ferdeséggel. A megvilágításban az zavar a leginkább, hogy a Parker felirat nincs megvilágítva rendesen, furcsa nagyon ez az ovális/u alakú megvilágítás. A ferdeség korrigálása után nagyon szűk lett.

    #15952 Skater86 Nekem bejön......felül nagyon szűk, vignyett nem kell rá, kicsit alexpósnak hat, legalábbis néhány helyen, főleg fent, és bal oldalt.

    #15951 Nameste
    Kezdetnek nagyon jók /gondolom, azért nem először van a kezedben gép :)/
    1. Jó hangulatú kép, én a biciklisre tettem volna a fókuszt.
    2. Jól exponált kép, tetszenek a színei, templom ferde /a bal oldali fala, a jobb oldali ívekhez igazítottad ahogy látom/, meg hiányzik a jobb fele nekem is /elmondtad miért/
    3. Nem rossz, bár nem vagyok ezeknek a híve, ezeknél azok tetszenek igazán, amikor az árnyékok kirajzolnak egy történetet, vagy egy képet, stb....
    4.Kár, hogy ennyire kiégett a nap, kicsit western-es hangulata van, sok az ég, üresnek hat....
    5. nekem nagyon nem :(
    6.az sem az igazi, még a napágy is "kifele néz" a képből
    7. Megvan a hangulata, tetszik, esetleg egy pár hiányzik a padról, az sokat dobhatna rajta, meg kár azért a ronda strandkorlátért :)
    8.a járda miatt balra dülő hatása van, nem lenne rossz elkapott pillanatnak, csak kár hogy éppen a "csipáit" dörzsöli :DDD

    15942 Furkoo Fattyu elmondta, nagyon üres... CA-t persze, el lehet távolítani, LR-ben is PS-ben is...

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák