Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Darko #13746 üzenetére

    ötöt csináltam, háromnál az illesztés nem sikerült, természetesen az én hibámból... :DDD a másik kettő meg rosszul is lett beállítva, témátlan, és sehogy sem jön le, hogy ez egy bokehrama...sajnos töröltem is őket...majd újra megpróbálom portréval, szerintem azzal mutatósabb lesz...amúgy könnyen összekattogtatod így a 100 megapixelt, aztán, amikor feldolgozod ps-el, fagyasztott borsót kell pakolnod a laptop alá, az enyém legalábbis égette a combomat, még az infranview is lomhán nyitja meg a tizenezer szer valahány pixeles fotókat... :D szerintem max arra figyelj, hogy annyi fotót csinálj egy témára amennyit még megbír a pc-d vagy mac-ed, csak egyszer kell fókuszálnod, full manuálban csináld, az összes fotó ugyanúgy legyen beállítva, na meg ragadd meg a lényeget, ami gondolom az, hogy megold akkor is a nagylátószögű bokehes képeket, ha nincs pénzed mondjuk egy nagylátó f/0.95-es üvegre...na de jövő hétvégén ballagós csajokot kell fotóznom, akkor újra nekiállok én is, és témám is lesz... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák