Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz fattyu #59076 üzenetére

    Amúgy az a baj,hogy pl neked pont,hogy kb 10-ből 9 kép ilyen. Nincs ezzel baj, neked már nyilván mások az értékeid, nyilnál sokkal ügyesebb vagy és egy egészen más szintet képviselsz, mint a kezdők. Csak azt felejted el,hogy te is kezdted valahol, nem úgy jöttél te se a világra, hogy mindent tudtál. S értem én azt is,hogy 0 értéke van a képnek, mert nem jó, de valahogy mégis meg kellene taláni a módot arra,hogy ne vegyük el a másik kedvét teljesen.

    Azért nem gondolnám,hogy a fotózás egy olyan dolog lenne, mint az éneklés. Természetesen magasabb szinten, már kell tehetség is, egyediség is, de biztos, hogy egy bizonyos szintig megtanulható a folyamat.

    Nyilván nem fogom megváltoztatni a véleményedet, s továbbra is jönnek majd a shift+del kommentek, csak szerintem ez nem segíti aközösséget, de mint ahogy neked meg van a saját véleményed, úgy nekem is az enyém.

    (#59077) topikk: S akkor olvass még vissza 30-40et és láthatod, hogy egészen komoly cicaviadal volt.

    [ Szerkesztve ]

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák