Új hozzászólás Aktív témák

  • szecsgeri

    tag

    válasz fattyu #45948 üzenetére

    Kérlek szépen azok a "szelektív elkenések" azok élességi sík hiányok, mert a kép 7db képből van összefűzve. Néhány tized miliméter az élességi sík és én "nyakkal" fókuszálok ezért 1-2 tized mm kimarad a sorozatok között és sajnos ez lesz belőle. Igyekszem ezt gyakorolni, de nem egyszerű, főleg úgy, hogy a drága kis pókocska mindig elrohan... :)) (Amúgy én az összefűzést a PS-re bízom, manuálisan még nem mertem belefogni, szóval ott is lehetnek gondok, mert ugye mozog a pók)

    Annyit még hozzátennék, hogy ez egy 18-105mm-es obival készült fordítva. :R Remélem ez sokat elmond.

    szerk.:
    Sőt most már biztos vagyok benne, hogy azok az elkenések a lábai körül, az az összefűzés eredménye, mivel a képeken mindig kicsit máshol állt a lába, ezért gondolom a program így oldotta meg a dolgot. :O

    [ Szerkesztve ]

    Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formájában realizálódnak, limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak, így dialógusunk kontinuitása megszakad, nem jön létre az argumentumok szintézise.

Új hozzászólás Aktív témák