Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz LamaCube #32056 üzenetére

    Megtörném a hallgatást... :DDD Bár lehet építő jellegű kritikára lenne inkább szükséged, mert amit írok, az csak az én véleményem, és nem hiszem hogy segítség lenne. ;] Volt egy P9RC maroklőfegyverem, szerencsére volt alkalmam is használni. Szerintem egy nagyon jó kis vas! Mivel elég sokáig volt nálam, készítettem róla pár képet, igaz, fényképezővel nem tudtam, csak sunyi módon telefonnal. ;]
    Szóval az első ami nekem zavaró, az a háttér. Valami olyan felületet kellene választani, amivel nem olvad ennyire egybe. Sőt a markolat jobb felső sarka szinte tényleg egybeolvad. Az elhelyezés sem annyira jön át, és most nem akarok hülyeséget írni, de a megvilágítással is gondok vannak. Mármint vagy jobban kellett volna játszani, hogy ne legyenek ennyire bebukott részek, vagy akkor tényleg fekete háttér, és akkor Low Key, vagy az ellentettje. De nem akarok ilyen nagy szavakkal itt dobálózni, nagyon kíváncsi lennék jobban hozzáértő véleményére! Bennem kicsit olyan hatást kelt ez a kép, mintha csak oda lenne dobva, katt, azt kész. Pedig biztos vagyok benne, hogy nem így volt. Én tuti próbálgatnám a helyedben, akár damillal valahogy máshogy elhelyezni, akár gyufával egy kis füstöt kreálni a csőbe, ilyesmik... :DDD Gyorsba kerestem, nem azt írom, hogy ilyet, csak hasonlókat... [link]
    [link]

    @ThodEE: Ehhez a nyuszis képekhez nem nagyon tudok hozzászólni. Nekem alexpósnak tűnik, és így, ebben a fotelben nem egy érdekes... Persze, ahogy írtad, csak ebben ül meg. Nem lehet kivinni a fűbe, (kicsit jobb időben), és ott érdekes szögekben próbálkozni? Úgy érdekesebb lehetne szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák