Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz cof #68771 üzenetére

    Már írtam a postának tegnap, amiben kértem tőlük egy angol nyelvű hivatalos pdf-et.
    Nekem a postás ismerős azt mondta, ezek a nyomkövetők, amiről most nálam szó van, azokat nem könyveli a posta rendszere, ezért ezekre rákeresni nem tudnak. Kb mintha egy belföldi normál levélről lenne szó. Nyoma nincs, vagy megkapja a címzett, vagy nem. Ezek szerint ha értesítenek is hogy küldeményem érkezett, akkor sem a kínai nyomkövető alapján azonosítják a csomagot, hanem a címzés alapján. Tehát valószínű így nincs is értelme arra kérni őket, hogy igazolják hogy ezen számú csomag nincs náluk, hiszen be se viszik a rendszerükbe.
    Nagyjából a szerencse dolga hogy az ilyet megkapom vagy sem, és ha nem, akkor hogy mit lép erre a kínai. Más lenne e leányzó fekvése ha drágább szállítást, könyvelt küldeményt kértem volna, de akkor sok esetben a szállítás drágább mint maga a termék, plusz meg a vámolás díja. És az összár magasabb lenne, mintha idehaza venném meg.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák