Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz nirvana333 #62517 üzenetére

    Félreértettem, erre a vásárlásra vonatkoztattam amikor azt írtad hogy akkor 6-szor elutasítottam a kínai ajánlatát, miszerint nem fizet vissza semmit,
    Nem akarom ismételni magam, de ez a pénz nem ment el a bankból, hiszen nem történt vásárlás. Az OTP nem fogja elutalni 15 órán belül magától, mert ahhoz szükséges az hogy a kereskedő igényelje a kártyás fizetés értékét. Itt ilyen nem történt. Az AliExpress sztornózta a fizetést, az jött tőlük az OTP felé.
    Az előfordulhat amit CoF is írt hogy még zárolt állapotban van az OTP-nél, arra várnak hogy kereskedő kérje ezt a pénzt.
    Technikailag a zárolás azt jelenti hogy a számlaegyenleg csökken az összeggel, de a pénz banknál van és a tényleges utalás után lesz teljesített a tranzakció és az itt nem történt meg.
    Holnap szánj rá időt és a számlavezető fiókodban tisztázd ezt velük, bár lehet hogy telefonon is el lehet rendezni.
    Itt véleményem szerint nem az AliExpress miatt van a látszólagos pénzhiány.

    Még egy kérdés nincs oldalfordító, reklámblokkoló bekapcsolva? Vagy valami böngészés rejtegető? Mert azok néha tüntetnek el dolgokat

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák