Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Mr.Pentele #52163 üzenetére

    "Ezt sem értem, hogy mégis mekkora esélye van egy helyes számra küldött sms elkavarodásának? "

    Nem sok, de mikor saját SMSes értesítős rendszert szerettünk volna bevezetni, akkor több kolléga is akadékoskodott, hogy az SMS nem garantált és nem megbízható. Nomost nekem elég szép privát SMS forgalmam van, meg mindenféle kódok jönnek-mennek, néha akadtak csak furcsaságok. Pld. egyik telefonomról külföldről nem lehetett SMS-t küldeni, vagy egy bizonyos embernek nem ment el, vagy most pld. autópálya jogosultságot nem tudok venni de van egy gyenge tippem, hogy a telefonom csoda mesterséges intelligenciájával lesz gond.

    Ott nekem sokszor a +36xxxx formátumot is átírja, vagy kiírta mellé a telefonkönyvben szereplő nevet és kitalált hozzá egy más formátumú számot.

    Nagyüzemi küldéseket csinálunk, vannak ezer éves vacak dobozaink is és több 10 ezres nagyságrendben sincs probléma. Pár régebbi őskövület cuccnál akad mikor megmelegszik a végfok, vagy óránként X darabra érdemes korlátozni meg pihentetni, de reméljük a Postánál nem ilyen 20 éves vackokra bíznak 100ezer SMS-t.

Új hozzászólás Aktív témák