Keresés

Aktív témák

  • fatianegra

    csendes tag

    válasz Foglalt név #9655 üzenetére

    Hello!
    Ma véletlenül idekeveredtem és megpillantottam magam a fenti listában, hogy mit éreztem hagyjuk.
    Az esetet leírnám A tények szempontjából is:
    múlt évben meghirdettem húgom APPLE egerét kérésére. Vevőként jelentkezett PLOTEUS http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_713-713.html
    Megalkudtunk 3000+postaköltségben. Tájékoztattah hogy ez APLLE egér PC-vel nem működik. Megadta a címét (nem a saját nevére kérte de ez mellékes) nem gyanakodtam. Mivel egy darabot hirdettem ezért amikor megalkudtunk töröltem a hirdetést, mégis meddig kellett volna fent hagynom?? Megkapta kipróbálta (PC-n) és lám nem működött. Néhány napifg kiküldetésben voltam külföldön és abban a 3 napban nem lógtam a prohardveren. Mikor visszértem láttam hogy PLOTEUSNAK problémája van az Apple PRO egérrel pc.-skörnyezetben. Felhívtam, mert még megvolt a száma elmondta mi a helyzet, ha tudtam volna ott helyben agyoncsapom ezt a kretént, de megbeszéltem vele hogy visszapostázza az egeret és utánvéttel kifizetem, amit meg is tettem (a postaköltséget is). Az egyszeri postaköltséget bukta a faszi de csak mert ilyen hülye volt. Ez akkora kretén hogy volt képe belemondani a telefonba hogy nem jó az egér mert nincs JOBB gomb rajta. Most hogy írom is remegek a dühtől. Azóta az egér a fiókomban pihen mert én többet nem hirdetem, a húgomnak persze kifizettem a 3000 forintot. Erre mit látok ma? Ez az isten barma még fel is tett a szégyenpadra, úgy hogy ELHALGATTA hogy milyen OSTOBA és azt is hogy VISSZAADTAM neki a vételárat!!! Megvan a postai feladóvevény!!!!

    Várom válaszukat a fenti üggyel kapcsolatban.

    FAK, FAKFAKFAKFAK!

Aktív témák