Aktív témák

  • Sanyi2007

    aktív tag

    zegon - Kézsmárki Zoltán: jellemtelen tahó módjára viselkedett, egyik laptopomra felajánlott egy cserét, egy az egyben. Megbeszéltük hogy eljön, megnézzük kölcsönösen a laptopokat, utána eldöntjük. Másnap reggelre igérte hogy eljön. Nos, nem jött el, de annyi gerincesség sem volt benne, hogy szól. Nem baj, már kezdtem megszokni az ilyen mentalitást, felhivtam, kedvesen megkérdeztem hogy mi újság.. Illetve megkértem, tényleg kultúráltan, hogy lehetőleg ne szórakozzon az időmmel, ügyfélhez kellett volna mennem reggel, amit nem tudtam, mert vártam. Azt mondta, ok, délután összehozzuk. Délután megint nem hivott, hiába hivtam, pár kicsöngésnél többre nem mentem. Ezt párszor eljátszottam, utána irtam neki egy még mindig normális hangvételű privit, amire a szokásos jellemtelenhez méltóan válaszra se méltatta. Ahogyan msn-en sem jelzett semmit ez ügyben.... Szeretnék egy negativot kérni neki, legalább annyit megtehetett volna, hogy felhiv, hogy bocsi, tárgytalan. Szive joga visszalépni bárkinek az üzlettől, de más idejével játszani, erre senkinek nincsen!
    (természetesen küldöm egy privátot neki, hogy ha akar, erre tud reagálni)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák