Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz joi29 #2324 üzenetére

    Nyílván nem fog fullon jól menni, komolyabb karikat is megizzaszt a kevésbé jól optimalizált (bár kétségkívül szép) engine. A 16x AFet nem érzem létszükségletnek ebben a kategóriában, felesleges megríkatni ezeket a karikat vele..

    2600Pro lehet, hogy kultúráltabb, de őszintén, P4 3GHz 1GB memóval..ez ma már kevés, tehetsz alá 40ks vidkarit akár, értelme nem sok szvsz.

    Egy 25kból kihozható P31 lap\E2xx0@3G\2x1GB trió összehasonlíthatatlanul gyorsabb lenne, e mellé egy 3850/512 kari, együtt az egész ~40k ugye. A régi cuccát (lap, proci, memó, vga) egyben el kell pattintani 20ért valakinek (mindjárt itt a karácsony, .lesznek vevők.), és ugye nem kell részleteznem, hogy az így tisztán 20k ráfordítással összehozott gép mit tud az eredeti elképzeléshez (HD2600+1GB memó) képest..ég és föld.

    Str8 sk8r
    Bocs, nem olvastam vissza, vagy elsiklottam felette. A lényegen nemigen változtat..

    Leigh Teabin
    Nem árt beírni az adatlapod megfelelő rublikájába (cuccok) a masinád főbb darabjait ha HWs téren kérsz segítséget a fórumon. Megelőzöl vele néhány felesleges kört és félreértést ;)
    Ami a 2600XTt illeti, nemrég adtam el egyet, bár driver téren nyűgöm nem volt, én nem ajánlanám. Egy 3800+ A64 sem tudta kihajtani rendesen, pedig játékok alatt az elpicsázza az akár 3.6on járó Prescottot is..
    Igaz, vannak most a piacon 10 körül, szóval ha már kari, nem rossz választás.
    Demellé szinte kötelező a proci@3.6 és a 2x1GB memó, hogy menjen vhogy..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák