Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz ArthurShelby #8405 üzenetére

    Folytatva az eddigieket.
    Van egy SAMSUNG HD103SI-m. Ez rámpás parkoló pályás (belül parkoltat), és hdd firmware sérült valószínűleg.
    A windows felismeri (és egy idő után szól, hogy mentsem róla az adatokat :D ), hogy samsung 1000GB, látja a lemezkezelő is (és a bios is látja, de kidob rá hibát). A getdataback (ntfs, mert azt volt a hdd) nem talál rajta ntfs fájlrendszert, szóval nem jut el odáig, a clonezilla-val sem jártam sikerre. A hdd sata kábellel csatlakozik a hdd-hez (nem usb-n keresztül).
    Van egy másik működő SAMSUNG HD103SI-m. Tudok vele valamit csinálni? (esetleg az égett lapkát kicserélni, bár őszintén, nem várok tőle változást)

    Igazából hiányoznak a filmek, amik rajta voltak (de nyilván nem érnek alsó hangon 120ezret).
    Tudom, hogy egy ilyenhez tiszta (pormentes) szoba kell! De én ezzel a kockázattal is bele vágnék, csak ezeket a rámpásokat nem ismerem, nem nagyon találtam hozzá leírást (nem tudom, hogy kell rákeresni, angolul hogy hívják)

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák