Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz mr_ricsi #4904 üzenetére

    Az,h csak adathordozásra való,ez nem igazán hejtálló :N,ráadásul csak 2,5" (1,8") kategóriánál mondható el,a 3,5" külsőket meg nem igazán hordozza,otthon fix helyen tárolja az ember. 2,5"-be is van csomó fajta ütésálló,belső rezgéscsillapítással ellátott gyari külső,+masszív védelmet adó tokok...ami azért ad egy fajta védelmet a mechanikájának hordozásnál is.Folyamatos használatnál,nyilván nem 24/24-be kell járatni,de azt a napi pár-esetleg néhány órát,amit használja az ember,azért kibírják,legalábbis én már régóta használok külsőket és nem volt velük gondom emiatt.Az elvesztés,lopás estére is van több szoftveres, akár hw-es titkosítással bíró,mint pl a WD,aminél azt élesítve,nem lejet csak úgy hozzáférni illetéktelenül az adatokhoz :N (persze egy profi hacker...)
    A melegedés az sajna adott,mivel passzív hűtésesek (nem mint jó hűs hűtőventizett gépház),de én eddig max 40-45fok közötti értékeket tapasztaltam,az is inkább pl. sok órás használat,masszív másolás után
    Ezektől függetlenül van igazság abban,amit mondasz :K ,100%/-os megbízhatóság garancia nincs rájuk ilyen téren,de nem is kell túlmisztifikálni a dolgot,h csak hordozásra valók,másra meg totál megbízhatatlan sz@rok....tönkremehet belső hdd is, külsőből gyári kompakt,mobilrack esetén is megfelelő minőségűt kell venni,akár többet is (nem drága manapság :N )+archiválni online tárhely,DVD,BD és akkor vsz nem lesz gond. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák