Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    Üdv tűzoltók!

    Érdeklődni szeretnék, hogy tudtok-e esetleg olyan helyet Budapesten, ahol ezt a Pyrocool nevezetű tűzoltósprayt be lehetne szerezni, úgy hallottam, nagyon hatékony. Háztartási célokra szeretnék ilyet, hogy ha lehet, inkább mégse kelljen a lakásunkban találkozni veletek vagy a kollégáitokkal. Max respect, amilyen nehéz munkát végeztek fizikailag és lelkileg egyaránt :R , de ezzel együtt is az ember igyekszik azért inkább megelőzni a bajt...
    Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • Ariadne

    őstag

    válasz Kurutomi #105 üzenetére

    Köszönöm, rákérdezek náluk. :R
    A gond, hogy kicsike lakásról van szó, és nincs spájz :D, tehát nem tudom, hova tudnánk elhelyezni egy poroltót, amiket eddig láttam, azok legalábbis elég termetes jószágok voltak. :B Eddig lekopogom nem volt szükség rá, de több számítógép meg használatban lévő konyha mellett ez azért benne van a pakliban, ezért gondoltam, hogy két ilyen pyrocool palack minimális védelemnek elég lesz. Akkor lehet mégsem?
    Arról nem is beszélve, hogy csudajó falba ágyazott fém biztonsági ajtót szereztünk, aminek nagyon örültem, de aztán az is eszembe jutott, hogy ha a betörő nehezen jön át rajta, akkor a tűzoltónak is nehezebb a dolga... Na innen jött a gondolat, hogy akkor valami tűzoltó cucc legyen azért otthon.

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák