Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz gulasoft #47264 üzenetére

    Köszi a választ!

    Mint írtam elsősorban szimulátorozásra kellene, és azon játékok szinte mindegyike,legalábbis amiket be akartam szerezni, mind megvan eredetiben.
    #47260 Scarletiel említette a PS VR-t. Miért az is jobb lenne az általam említett Lenovo Explorer, vagy a HP VR1000 típusoktól? Ahogy én nézegettem kijelzőfelbontásban semmikép, méretben viszont igen, viszont a nagy kijelző kis felbontásban csak erősíti a szúnyogháló hatást, nem? Egyébként amennyire tudom, működőképessé lehet tenni a PS VR-t PC-vel. Igazából nekem egy PS VR lenne a legoptimálisabb mert van itthon PS4 is, így 2 platformon is használhatnám, és igazából ez mind közül a legolcsóbb megoldás. Én inkább a felbontás miatt gondolkodtam el pl. egy Lenovo Explorer-en, valamint olvastam itt a topikban is, hogy többször téma volt már, és volt is aki elégedettséggel használta ( #21753 sheep )

    #47260 Scarletiel "Én a Quest 2-re szavazok akár használtan. Vannak elég jó ajánlatok pánttal mindennel kiegészítve. Az tud önmagában is menni, nem kell hozzá PC, ellenben nincs kizáró oka, hogy PCVR headset legyen"

    Mire használnám PC nélkül? Ez kb. olyan mint egy olyan olcsóbb headset amibe mobilt lehet tenni, annyi, hogy itt a mobil be van építve a headset-be? Ha igen, akkor gondolom a 128GB-os és a 256GB-os verzió között csak tárkapacitásbéli különbség van, amire filmeket lehet másolni vagy mobilalkalmazásokat telepíteni. Nos, hát ez a része a dolognak engem egyáltalán nem érdekel, valószínűleg sohasem használnám. Mint írtam, elsősorban PC-n történő szimulátorozás a cél és persze kipróbálnék mást is amennyiben mód van rá.

Új hozzászólás Aktív témák