Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    Sziasztok,

    A segítségeteket szeretném kérni tanácsadás és egy kis okítás céljából.

    Azt mindenekelőtt érdemes elmondanom már találkoztam a VR-rel korábban, ami egyben életem egyik legnagyobb pofára esése volt ami a techvilágban ért. Annak idején mikor a hype vonat még teljes gőzzel pöfögött én is felszálltam rá és szerencsére mielőtt még pénzt is áldoztam volna a témára egy ismerősnek köszönhetően kipróbálhattam a dolgot egy GearVR + S7 edge párosnak a segítségével. A gond az volt, hogy az amit kaptam és az amire számítottam nem egészen fedte egymást... A virtuális valóság számomra akkor még "virtuális valóságot" jelentett, szóval nem azt amit a GearVR nyújtott, amit csak úgy tudnák leírni egy szóval, hogy mozi... Azután egy nagyon felületes ismerkedés rávilágított a számomra igen csúfos valóságra, hogy az amire én vágytam az még jóval odébb van, a teljes látómező lefedése, szóval a 'mintha ott lennék' feeling.

    Most egy jó év elteltével újra fellángolt a vágy bennem és ugye jönnek a fekete pénteki akciók, meg egyre több a tartalom is, na meg a korábbi élményemnek köszönhetően most már tudom, hogy nagyjából mit is kaphatok, így a dolgokat is átértékeltem magamban. Szóval a ma elérhető legjobb VR élményt keresem amit egy ilyen eszköz nyújtani tud, a lehető legtöbb tartalommal, persze tisztába vagyok vele ez a két dolog elég ritkán társul egymással, így ebben az esetben én inkább a tartalmat preferálnám. Az elérhető eszközöket röviden átnyálazva nekem a PS VR tesztik a legjobban, nem mellesleg mivel rendelkezem egy alap PS4-gyel és a GT Sport bitang jól néz ki. :) A másik oldalt a Rift ami ahogy olvastam teljesebb, jobb élményt nyújt, de az, hogy nem PS kompatibilis elég fájópont a tartalom miatt(gép az adatlapomon megtalálható). ...és majdnem elfelejtettem, elsősorban a játékok miatt érdekelne a VR.

    Melyiket? :DDD

    Előre is köszönöm.

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák