Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tarat

    tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni egy TP-LINK WDR3600-as OpenWrt - vargalex build ver. 1.1.7 estében. A router be van állítva és már egy ideje remekül teszi a dolgát.
    Fel akartam telepíteni rá a Rendszer/Szoftver résznél új szoftvert, mely el is indult, de elhalt a telepítés (valószínűleg elfogyott a hely (without extroot-al lett telepítve).

    Ezt tudomásul vettem és hagytam is. A router azóta is teszi a dolgát.
    Most beállítást szeretnék változtatni rajta, de semmit nem hajlandó elmenteni.
    (Pl: Hálózat/Tűzfal/Forgalmi szabályok módosítása, Szolgáltatások/Hálózati megosztások/Megosztott könyvtárak módosítása)
    Látszólag menti, de semmi nem változik, miután a homokóra eltűnik és a Módosítások: 0 a jobb felső sarokban. Újraindításra is a régi beállítás marad.

    A Rendszer/Router-nél a Szabad hely: 6% (32.00 KB). Gondolom ez a probléma.

    Úgy gondoltam, hogy letörlöm amit felrakott és akkor felszabadul hely. Összevetettem a routeren lévő package-eket és Vargalex által publikált package-eket (http://logout.hu/bejegyzes/vargalex/openwrt_for_tp-link_tl-wr1043nd_by_vargalex.html), de ugyanaz (vagy csak nem látom a letöltött, de fel nem települt packageket).

    Szóval a következőkben kérném a segítségeteket:
    - Szerintetek is az lehet a baj, hogy nincs hely?
    - Hogyan tudnám megtalálni a letöltött, de nem telepített packageket?
    - Ha az lenne a javaslat, hogy csináljak extroot-ot, akkor azt hogyan kell egy már élő rendszernél?

    Előre is köszi a segítséget!

    tarat

  • tarat

    tag

    válasz csixy #3525 üzenetére

    Szia!

    "A miniDLNA Adatbázis- és Napló- könytárát is át kell költöztetni a mountolt partícióra."

    ----- Átállítottam /mnt/minidlna és /mnt/minidlna/log -ra..viszont előtte /var alatt volt. A kérdés az, hogy ezt letörölte-e automatikusan az átállítás után?

    A Transmission szerencsére megfelelő helyre mutat alapból.

    A letöltésnél ez van alapból beállítva:

    src/gz vargalex_v1.1.7 http://users.atw.hu/vargalex/trunk/ar71xx/packages
    dest root /
    dest ram /tmp
    lists_dir ext /var/opkg-lists
    option overlay_root /overlay

    Akkor itt megadnád, hogy állítsam be?

    Köszi: tarat

Új hozzászólás Aktív témák