Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz b. #70 üzenetére

    Áhá. Szóval, mert csúcs-szuper tech demo egy film, az emel a film értékén? Ne már!
    Félreértés ne essék, nem az egyéni ízlés ellen akartam szólni, bár így visszaolvasva magamnak is úgy látszik. De az én meggyőződésem az, hogy mindegy, hogy min nézed, mekkorában nézed, a film attól ugyanaz marad, az értékéből nem von le a látvány, sem a hangzás. Persze értem, hogy miről beszélsz, nem vagyok korlátolt, csak szerintem nincs ekkora jelentősége a dolognak. Volt régebben egy nagyon jó barátom, biztonsági őr volt, sokat éjszakázott, és rengeteg filmet a telóján nézett meg emiatt, mégis, teljesen jól el tudtunk dumálni egy filmről, ha mindketten láttuk. Nekem is csak egy szar LCD-m van, aztán mégis tökéletesen át tudom magam adni a filmnek, ha nincs zavaró külső körülmény. Manapság inkább ezt érzem problémának, nem pedig a képet.
    Amúgy apropó kép. Mi van azokkal, akik filmet csak vásznon néznek? Számos ember van, akik valamiféle projektort használnak filmezésre. Ott sincs semmi valós fekete. Ha elmész moziba, ott is fehér, vagy közel fehér a vászon, és a sötét részeknek csak az illúziója van meg. Akkor mindenki téved, aki moziba jár? Vagy akkor most hogyan vagyunk? Kinek van igaza?

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák