Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizi123

    senior tag

    válasz pip #56 üzenetére

    Tegnap elkovettem azt a hibat, hogy elkezdtem olvasgatni teszteet forumokat, es sokkal jobban beleastam magam, mint kellett volna :(
    A konkluzio az, hogy normalis betap kabel nincs 60eFt/db alatt (ebbol kellene, 3db), halozati eloszto 50-200e.
    USB kabel ami mar normalisabb szeparalt tap, es adat resszel 50-60eFt. Stb...

    Felvettem a kapcsolatot az egyik legismertebb kabel gyarto sraccal (Valhalla kabelek (Ákos)), ahol leirtam neki a rendszeremet, es mondtam neki, hogy az en kabeleim a leg low-endebbek a piacon, ezt kellene az O altal gyartott leg low-endebb kabelekre cserelni, adjon ajanlatot.
    Most ott tartunk, hogy tapkabel amit ajanlott a letezo legalapabb 1.5m 25eFt, USB 15e (csak azert ennyi, mert beszamitotta, amugy ebbol a fajtabol a 0.5m-es is tobbe volna 15e-nel)),
    Meg nincs tapeloszto, amihez szinten kell betapkabel + az eloszto is gondolom, hogy nem lesz olcso.

    Hat ugy erzem, hogy egyenlore marad minden a regiben, es csak a tapot fogom sorostapra, illetve a DAC tapjat toroid-os tapra cserelni. Hatha megszunik a geppuskazas a hangszorobol. (Gondolom, hogy ez a kapcsolouzemu tap miatt van)
    Ja es a mostani DAC-ot is kicserelem a "kis kinaira".

    Utana, ha nyerek a lotton, akkor majd kabeleket is cserelni fogom.
    Esetleg valakinek kifizetheto kategoriaban tapkabel, USB kabel, halozati eloszto otlete?

Új hozzászólás Aktív témák