Új hozzászólás Aktív témák

  • Frigetrus

    senior tag

    válasz nesa #34 üzenetére

    Persze az enyém is tönkre mehet. Mint minden más is. Semmi sem tart öröké. Soha nem szoktam szidni egy márkát, ha tönkremegy egy adott termékük. Csak is kizárólag azt az egy darabot ami nálam ment tönkre.

    (Volt, hogy az LG LCD monitorom még az első bekapcsolást sem élte meg, mert sípolt a tápja... visszavittük, és egy dettó ugyan olyat kaptam, ami azóta tökéletesen teszi a dolgát immáron kb. 5 éve. Az első darab sz@r volt, a második meg tökéletes. (Erre van a garancia, előfordul, hogy hibás a cucc))

    Sigma vakukról is hallottam olyat, hogy hamar tönkre mennek, (mégis általában sokkal drágábbak), akkor a Sigma egy hulladék?
    Továbbá nagy márkákból is ki lehet fogni hibás cuccokat. Rossz képet rajzoló objektív, állandó Error-t kiíró fényképezőgép váz stb... Akkor már nem is lehet jó a többi, vagy rossz a márka? :)

    Hogyan jártad körbe pontosan?
    Csak mert én is rengeteget kutattam a neten, de nem szűrtem le, hogy ennyire probléma lenne velük, leggyakrabban a 460-as típussal van mindenkinek ilyen gondja. Többivel elvétve látni gondokat, pont annyit, mint minden más márka más eszközeiről. (egy két youtube-os videót például találni róla)
    Pl. mint feljebb írtam, a TTL-es változatok inkompatibilitással küszködnek bizonyos vázakkal, de ez le van írva gyárilag.

    Részben azért nyílt a topik, hogy kiderüljön milyen az összkép a YONGNUO cuccaival kapcsolatban. A 460-as eddig hozza a papírformát. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák