Új hozzászólás Aktív témák

  • mtibi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Habár volt már előtte 2 másik telóm név szerint Galaxy Spica és egy Nexus One és azokat is halálra kínoztam még így is van néhány homályzóna a történetben ebben kérek egy kis útba igazítást.

    Jelenleg egy Xperia S boldog tulajdonosa vagyok beleszeretnék kezdeni a rootolgatásba mert van pár olyan hasznos/haszontalan dolog amiket szeretnék rá rakni vagy éppenséggel eltávolítani a készülékről.De egy itt lévő mobilarénás fórumban láttam ha elkezdek játszani a későbbi frissítések során elveszik pl az album funkció a telefonról mondjuk ez root joggal vissza rakható rá de mégis csak szemet szúrt:
    [link]

    "ROM-csere root-tal:
    Kétféle módon lehet rootolni, vagy a bootloader kinyitásával (A-verzió), vagy egy nemrég megjelent szoftveres root-módszerrel (B-verzió). Figyelem! A hivatalos bootloader-kioldással örökre elvesznek a készülék egyedi DRM-kulcsai, amelyek nálunk a Walkman albumborító-frissítéseihez kellenek - ha erről tudod, hogy biztosan nem fogod használni, nyugodtan kioldhatod a bootloadert.
    "

    Ez mennyire igaz vagy hamis? Valamint ha valami baja lesz a készüléknek mégis és szervizre szorul xda-n van egy topik ahol azt írják,hogy a bootladert vissza lehet zárni
    [link] vagy ez csak a bootloadert zárja vissza ami hihetőbb is nem pedig a root jogot szüntetni be

    Előre is köszönöm a válaszokat a kacifántos kérdésemre Igazából már erős kérségeim vannak afelől,hogy merjem e az egészet :P

  • Ricardo

    félisten

    válasz mtibi #1 üzenetére

    Ezért felesleges volt külön topicot nyitni. Van a készüléknek saját témája az okostelefon rovatban. Olvasd át, és ha nem találod a válaszokat akkor tedd fel ott a kérdéseid.

Új hozzászólás Aktív témák