Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz FireLord #7722 üzenetére

    Most, hogy így kérdezed, én úgy csinálnám, hogy nem is telepíteném először a DSM6-ot, csak a jelenlegi működő rendszer mellé felnyomnám a 3TB-os vinyót (arra ilyenkor rámegy az 5-ös rendszer), átmásolnám rá a cuccaimat (ekkor már két vinyón van meg ugyanaz a cucc. Majd leállítom. Régi 2TB-os vinyót, és indító pendrive-ot kivenném, eltenném. Egy másik penre 6-os indítót megcsinálnám, és fellökném a 3TB-osra a 6-os rendszert. Ha sikerült a mutatvány, akkor is örülsz és van egy másodpéldányod az adatokból a 2TB-on, akár törölheted is a régi indítópenre meg megcsinálhatod a 6-os indítót. Ha nem, akkor meg még mindig megvan a teljes 5-ös rendszered az adataiddal érintetlenül. De ez csak egy vélemény. Szerintem ez a leggyorsabb, és legbiztonságosabb. Egy pillanatig sincsenek az adataid veszélyben. De másik is járható, csak szerintem a hálón másolás lassabb. Meg kell hozzá egy másik alaplap, vagy gép is, ami esetedben nem áll rendelkezésre.

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák