Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    Topikgazda

    válasz DJ. Ru$y #2805 üzenetére

    Elvileg csütörtökön leszek a gép közelében és akkor kiderítem, hogy milyen a tv amire rá kéne kötni, most csak annyit tudok róla mondani, hogy nem crt, hanem lapos :) Annyit tudok még, hogy valamilyen UPC box van rákötve. Hogy ezt össze lehet-e kötni a HP Prolianttal vagyis a Cisco Routerrel az majd kiderül.

    A múltkor csak arra volt időm, hogy telepítettem a Xpenoloyt és elérhetővé tettem a belső hálózaton, illetve létrehoztam egy felhasználót admin joggal. (ott volt a zasszony is és zaklatott, hogy mikor indulhatunk már haza) :D

    Ami lényegesebb lenne az az, hogy a Xpenology-t elérhetővé kellene tennem a neten keresztül. Én tényleg végig olvastam a topicot, hogy ne tegyek fel buta kérdéseket. :D Ennek ellenére zavaros az egész. :))
    Mit kell módosítani, HPProliantra telepített Xpenologyban, hogy használható legyen a QuickConnect.
    Illetve ha jól tévedek akkor a Synologynál is kell egy regisztrációt megejteni. (e-mail + password)

    Erről jó lenne olvasni egy szájbarágósat, magyarul. :)

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák