Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kgymac

    őstag

    válasz llacee #14037 üzenetére

    Úgy tudom, a dsm6-tól nem megy a syno fiók beállítása, QC-vel együtt bibis az SS működése. Így nem kísérleteztem az SS-szel, 8 csatornás nvr-t használok. Csak webes felületről elérhetőek a rögzített anyagok, 4 hd-s kamera kb. heti adagját rögzíti, ciklikusan egy 500gb-s 2.5" hdd-re. A mozgás detektálás nem megy, hibás az fw-ben, eddig nincs javítás. Ugyan kínai, de az ssh-s botrányban nem érintett - vagy csak eddig nem került ki az user/pass páros. P2P-t nem használom, nem kell, hogy más is nézzen alsógatyában. Ha majd hdd-t kell cserélnem, megy bele egy 2tb-os. Olcsóbb volt, mint egy ss kameralicesz, hackelni sem kellett.

    szerk:
    @ 08meszzi:
    QC, SS nem megy, talán a syno felhő szolgáltatása sem + valamelyik syno backup sw sem, volt téma 1-2 napja itt vagy syno topicban. Dns megy, simán elérhető, ami tényleg kell, csak be kell állítani a routeren (wan újracsatlakozáskor ddns is frissül, nason beállítva kb. 5 percenként, nem csatlakozás után. Én noip-t használok, 30 naponta meg kell újítani egy kis capcházás után, 3 címig elég. Webdav, vpn elérhető kívülről, vpn-en plusz opcióval elérhető minden az otthoni hálózatban, syno mobil cuccok is tudnak csatlakozni. Csak https kapcsolatot engedj, ha elérhetővé teszed, lets encrypt-es aláírással (syno tudja a tanusítványoknál, leírás is van hozzá a syno topicban).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák