Új hozzászólás Aktív témák

  • mszl

    aktív tag

    válasz mszl #769 üzenetére

    Sajna már nem fértem bele a szerkesztési időbe:
    A Volume2 volt a zene könyvtár, a fileok nem látszódtak, a music nevű megosztásomat ami most így üres volt, szerkesztettem átirányítottam a volume1-re ott létre jött üresen, ezután töröltem a music nevű megosztott mappát.
    Így már újra létre tudtam hozni a volume2-őn egy music nevű megosztást láss csodát az OK után a fileok meglettek a File kezelő számára is. Már indexeli is.
    DE!!! Nagy szerencse volt.
    És az utóbbi hét szerencsétlenkedése, hiba keresése után meg kell mondjam eléggé hibatűrőnek ismertem meg a DSM-et, igaz voltak görcsöléseim, hogy merre lettek az adatok, de fizikailag mindig elértem őket, vinyót kivéve a gépből az asztali gépembe bekötve elértem azokat. Pedig volt sok fagyás, portokra ide-oda dugdosva, keverve-kavarva 25% kisérleti jelleg is volt benne azért :K, mert mondjuk hogyha ezt az esetet alapul véve kifingik a sata kártya, persze vész esetén biztos hogy nem lesz ugyanolyan. Most több lemezből álló RAID kötetek nem voltak, de a rendszer partíció kétlemezes SHR-en volt ezeket is átdugtam két másik portra, láss csodát felállt a rendszer!
    Mindez DSM 5.0-4528.

    Egyetlen hiba van még igaz ez nem a kártyaproblémával van összefüggésben:
    A photostationnél a személyes photostationt engedélyezem a photostationban, utána a személyes beállításokban opciók alatt is. A photo könyvtár létrejön a home alatt, de ha megnyitnám a személyes photot akkor a "Nem érhetőek el "photo" megosztott mappában lévő fájlok. Ellenőrizze a fájlengedélyezési beállításokat a DSM alkalmazásban." választ kapom.
    Valakinek akinek megy, megnézné nekem a mappa tulajdonosi jogait, hozzáférési engedélyeit, hogy összehasonlítsam az enyémmel.

    ÉS persze ez mit sem érne ha nem lett volna Miss. Mázli a mázli faktorral és így rám mosolygott a szerencse!!

    A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

Új hozzászólás Aktív témák