Új hozzászólás Aktív témák

  • tom956ster

    aktív tag

    A tegnapi napon sikerült az első pici szervert életre keltenem. Ez egy vatta új Hp Gen 8. Van benne két db 2tb vinyó.
    A xpenologyt az összefoglaló szerint felraktam. A pendrivera az sn + mac párost beírtam a megfelelő helyre.

    A telepítés folytán eljutottam oda, hogy kell egy új syno account. Regeltem is, ezzel nem volt gond, viszont fél óra próbálkozás után sem lett meg a QuicConnect ID reg, mivel folyton ismeretlen hiba nevezetű ablakot dobott fel és nem engedett tovább.
    Ez azért gáz, mert épp ez lett volna a lényeg a távoli elérésben, nem kicsit kényelmes, ahogy a mobil appokat elnézegetem.
    Itt feljebb van írva, hogy megy mással is. Arról találok valahol valami leírást? A syno mobil appjai is menni fognak vele?
    mi lehetett a gond a QuicConnect ID regnél? Csak úgy tudtam tovább lépni a telepítésnél, ha mellőzöm az id létrehozást, mire azt írta, hogy csak port fw-vel lehet majd elérni kívülről a tárhelyet... :(
    A beállításokban a dsm-en belül ismét próbáltam egy id reget, mire ugyancsak az imseretlen hibát dobta :(
    Nézelődök még, keresgélek, de közben minden segítségnek nagyon örülök! :D
    Köszönöm előre is!

    3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

Új hozzászólás Aktív témák