Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Mr Bond 007 #5250 üzenetére

    "(na nem mintha ne lehetne 70-80%-ban kihajtani egy sata3-as ssd-t 4 lan port aggregálásával)"

    Te elolvasod amit írok vagy csak úgy válaszolsz arra amit gondolsz?

    1: A kérdés továbbra is adott: a seek miért nem tűnik el sata 2-őn nálad?
    2: "Az viszont kizárt, hogy ezt otthoni felhasználás alatt bármilyen formában érzékelhetőként hívhatnánk." Ebben mi nem volt világos?
    3: Miért hiszed azt, hogy 4 giga lan port összehúzása bármilyen szinten tipikus otthoni környezetnek tekinthető? Értem hogy végül is ha nagyon akarom képes vagyok rá, viszont ez a home userek 0.00000000001%, akik specifikusan pl videós munkákhoz használják.

    "A plex meg a combosabb appok is sokkal reszponzívabbak lesznek tőle. "

    Nincs ssd a vasban a plex nálam pattog szépen.

    "ásd mail, web, php stb szolgáltatás futtatásánál nem mind1 ha forgalom is van rajta"

    Ezek mind tipikusan otthoni felhasználások. Ahogy a virtualizáció is.

    Továbbra is tartom, hogy igen. Van értelme. Egy nagyon szűk, professzionális rétegnek, vagy egy korrektebb méretű céges hálózaton. És továbbra is csak annyit mondtam, hogy normális otthoni felhasználásra haláltökmindegy a sata 2 vs 3. Ahogy ezt már leírták a ph-s sata összefoglalós logout-os cikkben is. Igen szintetikus tesztekben jobb a 3. Érezhető? A mindennapokban normális használat mellett profitálsz belőle? A legtöbb esetben nem.

Új hozzászólás Aktív témák