Új hozzászólás Aktív témák

  • Haugland

    aktív tag

    válasz Haugland #4872 üzenetére

    Sikerült eltüntetni a végtelen HDD inicializálást valamint a 'beállítások alkalmazása sikertelen...' hibaüzenetet.
    A megoldás egy ideiglenesen behelyezett 250Gb 2,5" HDD és egy újratelepítés volt..

    A rendszer gyönyörűen, gondmentesen települt és este már élveztem is az új trónok harca részt :)

    Ami viszont kérdéses (és nem is tudom, hogy erre melyik fórum lenne a legmegfelelőbb kérdezni):
    A system landscape-et nemtudom, hogy hogyan kellene felépíteni (mi legyen a virtualizáció és mi ne, mennyi kötet legyen, stb..) Közületek is csomóan vannak akik virtuális rendszeren futattják médiaszervert vagy éppen magát a xpenology-t.
    Amit én szeretnék, csak nemtudom hogy mi erre a 'best practice' az az, hogy:
    1, kiváltani a régi asztali gépet (MS office, böngészés, web-bankolás, adóbavalláshoz java alkalmazás valamint DM/Rosmann foto alkalmazások futnak 99% -ban) tehát Win 7 oprendszer kellene
    2, kell a nas funkció (xpenology nagyon tetszik már)
    3, médiaszerver (Plex vagy egyéb)
    4, SAP R3 rendszer <- de erre nagyon kicsi prioritás van (mert ez csak egy álom, nem hiszem, hogy megvalósul)

    Szerintetek hogyan lenne érdemes mindezt megvalósítani?
    -Telepíteni egy Win7-et a microserverre és arra egy WM-et amiben futna a NAS + médiaszerver vagy
    -???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák