Új hozzászólás Aktív témák

  • poolbig

    aktív tag

    válasz Proxy2 #4059 üzenetére

    "Jobban mellé sem lőhettél volna, de komolyan ;) OSX és iOS felhasználóként nem igazán használok Explorert. De értem mire gondolsz. Tehát ezen lépjünk is át."

    Ja, ja, írtam is, hogy nem rád gondoltam, úgyhogy nem lőttem mellé. :DD

    "Ha mindenképp NC jellegű megjelenést és funkciókat szeretnék akkor ajánlom a következő csomagot:
    SynoCommunity Midnight Commander v4.8.15-3"

    Pontosan ezt használom SSH alól, erre írtam, hogy kényelmesebb lenne a böngészős felületen egy hasonló. Sajnos az MC nem használható ott, csak konzol alól.

    "Bár azt meg kell mondanom, kevés olyan szituációt tudok elképzelni - ha írnál néhányat azt megköszönném - amikor erre szükségem lenne."

    Ha elolvasod a postot, ott írok egy-két dolgot amire NEKEM nagyon nagy szükségem szokott lenni, de a Windows Explorer (intéző) szerű egy ablakos megoldások nem oldják meg a problémát, pl. csoportos átnevezés, speciális, szűrők segítségével történő kijelölések, mappa szinkronizálás, mappák összehasonlítása, stb. nem untatlak, plusz egy nagyon komoly kényelmi szempont, bosszantó ha a billentyűzetről folyton át kell tennem a kezem az egérre (lelassít).

    Peace!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák