Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz Proxy2 #1773 üzenetére

    Nem, nincs leírva sehol, csak a Synology topik lakóinak hsz.-eiből származik az infó.

    A korlátos talán erős megfogalmazás volt, a "priorizál a NAS"-t most jobbnak érzem pihent fejjel. Valószínűleg arról van szó, hogy valahogy gyárilag úgy van belőve a DL Station, hogy soha ne használja ki maxon a NAS hardverét, hogy maradjon más folyamatokra is kellő erőforrás, mert ugye nem a torrentezés az elsődleges feladata.

    Tehát nem sebességbeli korlátozás van, hanem erőforrás limit. Nagy valószínűséggel. Bizonyítékról (még) nem tudok.

    A gyári DS-ben nem tudom, van-e olyan pont, ahol a kapcsolatok számát be lehet állítani kézzel, régen használtam már. TM-ben biztosan van. Én is így használom gyári vason a TM-et és eddig semmilyen gondom nem akadt ebből. + DSM-ben lehet priorizálni is a folyamatokat. Én pl. a TM-et low priority-be raktam.

    Természetesen a router is beleszólhat ebbe a folyamatba, pláne a mostani több száz megabites netekkel nem csodálom, hogy párat megfektet a sok kapcsolat. --> Limitálni kell a kapcsolatok számát. :K

    (#1777) krisztián28:

    Szerintem csak 25 torrenttel, ne is várd, hogy folyamatosan közel max.-on vigyék tőled a cuccot. Majd ha 250, vagy 500 lesz seedben, vagy még több.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák