Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz fogtunder #1762 üzenetére

    Értem.

    Én se így keztem. Legelőször volt egy WD TV 1-esem. Ami ugye lant nem tudott. Majd jöttek egyre-mársa a különböző lejátszók. (Közben a TV semmit sem tudott, csak a képet kivetíteni). Majd jött egy Dune és egy véletlen keresés hatására találtam a jelenlegi lejátszót. Majd idén lecseréltem a TV-met egy Smart TV-re, ami a bezemelés után láttam meg, hogy van benne plex. (Nem emiatt vettem a TV-t). És jelenelg nagy megelégedéssel működik a TV-n a plex, amit egy N40L-es szolgál ki, amiben a plex szervert kicsit megbuheráltam, így a filmek tartalmát a port.hu oldalról szedi le.

    zarew Miért nem a gigabites hálón keresztül másolod rá vissza a dolgokat? (Elolvastam a linkelt beírásokdat).

    Nálam az xpenology DSM 5.1 alatt 90k-110k között tud másolni. Sőt távolról is elérem a nas oldalát, sőt a transmissiont elég a távoli gépen futtatni és beírni a no-ip.com-os címemet. Meg beadni a felhasznál/i nevet és jelszavat. Ezt pont ma próbáltam ki és tökéletesen ment.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák