Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #16636 üzenetére

    Mert esetleg akkor azt kéne írnod és nem utána magyarázkodnod, hogy kimosd magad az össze hordott valótlanságokról.
    Mert az, hogy lusta vagyok most vissza olvasni, hogy vajon miről volt szó de szerintem semmi köze a 2-nek egymáshoz kicsit más mint ez:
    "Köze nincs ahhoz amit te írtál. Itt direktben(!) vannak összekötve a gépek (NAS és PC), nem pedig switchen keresztül 8 porton. Azért, aki ért a hálózatokhoz egy kicsit is, azt tudja a tényleges különbséget a kettő között..."

    Mert én ott szóltam hozzá ahol már Pubszon faggatta a beállításokról. Miután már leírta, hogy használja switchen át is.

    "Azért, aki ért a hálózatokhoz egy kicsit is, azt tudja a tényleges különbséget a kettő között"

    Ha te magad hozzáértőnek tartod írd le, hogy tudjam azon túl amit egy laikus is lát, hogy hova van a kábel vége dugva mégis mi lenne a különbség ha nem direktbe van bedugva a kábel ? Tehát ha van egy 10G Swithch és abba lenne bedugva a 2 kábel akkor:
    Nem működne ?
    Működne?
    Működne de hibát okozna ?

    Ez egy szakmai fórumnak indult ha nem is közvetlen a témához kapcsolódik valami lehet nem árt ha nincsenek valótlan dolgok terjesztve, és az is lehet hasznos ha tanulunk. Én most tanulni szeretnék ezért írd le kérlek mi a tényleges különbség?

Új hozzászólás Aktív témák