Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz #56573440 #11563 üzenetére

    LG márkájú a TV és van rajta valami plex alkalmazás. Lehet érdemes lenne emiatt megpróbálkozni a Plex-el.

    (#11564) itanczos : Köszi.

    Transmission bár működik, nem vagyok teljesen elégedett. Ha feltelepítettem a Transmission-t, és olyan usernevet adtam meg neki aki nem szerepel a DSM userek között, akkor egy restart után szépen megy.*

    Ha létrehozok egy pl 'transuser' felhasználót DSM alatt, majd Transmission telepítéskor ezt adom meg névnek akkor hiába adok írás/olvasás/ vagy akár full control jogosultságot a mappákra, továbbra is permission denied.
    Léltrehoztam egy groupot és annak ugyanúgy megadtam a jogosultságokat majd felvettem a usert, de még mindig permission denied.*

    *Ha az alapértelmezett users groupnak adok jogosultságokat, akkor működik mindkét eset. Ha elveszem ettől a grouptól a jogosultságot, de egyedileg vagy másik groupon keresztül megadom a jogokat akkor nem működik...

    Ezzel pedig az a gond, hogy bármely létrehozott új felhasználó alapból a users mappába kerül így jogosultságot kap a downloads és a watch mappákra.

    Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy csak egy konkrét DSM-ben kezelt felhasználóval működjön a Transmission?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák