Új hozzászólás Aktív témák

  • ecaddsell

    aktív tag

    válasz gogantibi #42 üzenetére

    Ebben a témában már valakinek leírtam a tippjeimet (ezért ne privátba beszéljük meg) kb. kivonatosan:
    Nagyon sok esetben van amit az órán is lehet állítani meg a Mi Fitness-ben is, de ezek gyakran eltérnek a két helyen és a szinkronizáció ezek között minimum kérdéses.
    A DND is ilyen.
    Van az órán is, de ott csak on/off meg az appban is ahol on/off/időzített. Ha az órán soha nem kapcsolgatjátok az sokat javít, mert tippem szerint az felülbírálja és elrontja az időzítést. Ez sem oldja meg tökéletesen, de sokat javít.

    Két másik kapcsolódó, de nem szorosan ide tartozó dolog.

    Nem tudom kinek volt az az elvetemült ötlete, hogy a DND ébresztéssel kell végződjön (lenne 1-2 keresetlen szavam hozzá). Sőt szundi mód is van, azaz ha mellényúlok 10 perc múlva ismétli...

    Kezdetben is éreztem, hogy a raise to wake-nek valami gondja van sport módban, de most, hogy ennyiszer leírtátok, hogy sport módban nem igazán tud mással foglalkozni erre is van tippem. Ha nincs sport módban akkor nagyon szépen működik, kicsit közelítem és már be is kapcsol. Viszont sportkor kifejezetten hadonásznom kell. Azaz néha ez a feladat is kap némi időt, de elég ritkán és az nem elég a normális funkcióhoz.

    Egyébként most már kicsit túltolták a sport módokat is. Ilyenkor kb. gyakrabban mér pulzust (kvázi folyamatosan), kültéri sportnál bekapcsolja a GPS-t meg ha olyan a sport akkor a giro szenzort is hozzákombinálja. Ebből gyártottak most irdatlan sport mennyiséget (gondolom marketing célokkal).
    Van aminél sajnos ezen is túl mentek és persze el is rontották. Pl. az általam használt elliptikus trainernél most van 1 teljesen felesleges warm up. A warm up-ot is bele akarom mérni, tudom magamtól is csinálni és totál feleslegesnek érzem, hogy nekem kell jelezni, hogy mikor ért véget. Na nem a menük mert ekkor még kidob 1 képernyőt, amit nem tudok értelmezni, hogy mire jó (vsz. ezt is elrontották). 5 számjegyen, két tizedesig :W kiírják (e-miatt összefolyik), hogy mennyit kellene menjek és mennyi van hátra...
    Miből gondolják, hogy ez nekem kell, honnan jönnek a számok?
    Nem mellékesen ezen időszakok alatt vsz. nem mér pulzust (jóval a normál pulzusom alatt mutat mikor végre kezdeni tudok) és hosszú másodperce alatt rázódik helyre.
    Ez korábban mindenféle felesleges körök nélkül totál jól működött és már induláskor jól mérte a pulzusom, remek fejlesztés volt...

    Ja tényleg az időjárás megjavult. Csak kb. leszoktam a nézéséről meg eleve mobilon több részlet van.

Új hozzászólás Aktív témák