Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkapeter

    senior tag

    válasz L4mie #4 üzenetére

    Kezdetnek annyit, hogy a UPC (vodafone) router-énél wifin borzalmas volt a net. Kábelen jött a 100, de wifin... Hát az átlag 20 volt...

    Hát nagyon köszi! Én ma vettem és hoztam haza. Beállítgattam, egy másikat repeater-be tettem. Hát mit össze bosszankodtam, hogy milyen tré a upc... De nem csoda. Ahogy írtad, az ipv6-ot kikapcsoltattam. Azelőbb hol 5, hogy 60, hol 120 mega, hektikusan, össze vissza, mikor elérhető, mikor nem. A telefonok fele hol nem jelezett netet, hol a gépek panaszkodtak. Amióta kikapcsoltattam az ipv6-ot, áttettem a upc routert modem módba pöpecül megy és meg van a 120-as net.

    Viszont érdekes, hogy 3 falon (4 ker panel) már nem megy át, vagy legalább is nagyon minimális a jelerősség. A repeater-rel bár alacsony, de van net 3 fallal arrébb is. A legegyszerűbb az lenne, ha a konyhán és a szobán át átfúrnám a három falat és vinnék egy kábelt az utolsó szobába. :DDD

    Ami aggasztó, hogy az alkalmazásban nem látom a router adatait. Aszongya, hogy térjek vissza később.

    [ Szerkesztve ]

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Új hozzászólás Aktív témák