Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • consono

    nagyúr

    válasz icemad #119354 üzenetére

    Én gondolkodom, hogy lecserélem a notimat egy Asus ROG Ally-ra, a Deck kezd vérszegény lenni, pl. az új Forza Motorsport botrányosan fut rajta. Én a notit is 99%-ban dokkolva használom, arra az Ally is jó lenne, de azt könnyebb lenne felkapni, és mondjuk a kanapén játszani, nem az asztalnál...

    Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

  • Redneck

    veterán

    válasz icemad #119354 üzenetére

    Orrba-szájba moddolható, állítható, testreszabható. Akinek van erre ideje, türelme, ingerenciája, annak jó lehet, de nagyon nem konzolosan egyszerű a cucc, főleg ha az ember Steam könyvtáron kívüli dolgokat is szeretne. A kijelző szerintem nagyon gyenge (egy igazán ócska IPS-t kapott), de legalább alacsony felbontású, mert a hardver nem túl combos alatta. Ár/érték arányban jó, és kiemelném a tapipadokat, amik haptikus visszajelzést kaptak. Ha teheted, próbálj ki egyet! :K

    Nekem hiányzott a boxon megszokott háttérben telepítés, a beállítós pöcsölést utáltam, így maradt az XSX itthon, handheldre meg a filléres kínai kontroller+telefon. Megvárom a következő generációt, mert a konkurensek húzósak.

    Szerk:
    Tényleg próbáltam szeretni, egy majdnem új 256+512 kiadást vettem erősen áron alul, szilikon burkolattal, és kijelző fóliával.
    A gagyi kijelző mellett a legnagyobb bajom a gigantikus mérete volt. Tokkal együtt, egy fél táskát elfoglalt, és majdnem egy kilót vitt el töltővel.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák