Új hozzászólás Aktív témák

  • stuka20

    aktív tag

    Lenne egy kérdésem.
    Megvettem az xbox game pass ultimate-et, ami ugye tartalmaz ea play-t is.
    Xbox alkalmazáson belül leakartam tölteni a Simcity-t és ugye egyből átirányít az EA alkalmazásra, amit szintén le kell tölteni, ha nincs fent. Letöltöttem, bejelentkeztem.
    Amikor ismét rámentem a Simcity letöltésére utána azonnal kilépett az EA fiókomból és minden nélkül (jelszó, email) átjelentkezett a tesóm fiókjába.
    Ha kijelentkezek belőle és vissza az enyémbe, akkor meg azt írja, hogy azon az EA fiókon nincs előfizetés Ea play-re.... (az xbox fiók is az én emailemen van, egyszeráen nem értem, hogy van ez..) Tehát bármit csinálok, mindig a tesóm fiókjában kötök ki, úgy, hogy ezen a gépen egyszer nem volt belépve.
    Arra gondoltam, hogy az xbox fiók az ő fiókjával lehet összekötve, de erről meg nem találtam semmit, hogy hol lehetne ezen változtatni.
    Belépek az ea.com-on az xbox-os fiókommal és a tesóm ea fiókjába dob egyből. Tesóm EA fiókján belül ott van az én xbox-os fiókom, de nem tudom unlinkelni, mert nincs olyan gomb ott.
    Annyira nem érdekel, ha az ő fiókján van most ez az ingyen 3 hónap ea play, csak ugye, ha ő is elkezd valamivel ott játszani, akkor valszeg engem kiléptet(?) vagy nem tudom...ezért zavar a dolog csak...
    "Lenne egy kérdésem" és egy kérdőjelet sem tettem, de a lényeg, hogy a saját EA fiókomon akarom tudni az xbox-os fiókomat, és egyelőre nem tudom. De majd lehet bepróbálkozok a supportnál is, bár egyelőre nem tudom melyik opciót kellene választanom, mert nem találtam az én esetemben megfelelőt.

Új hozzászólás Aktív témák