Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    Az on-ből folytatva:
    Tud valaki egy olyan kész pc-t linkelni, amin mennek a boxos játékok pécés verziói?
    Az nem játszik, hogy összevásárolsz tíz helyről legolcsóbb alkatrészeket és egybehányod őket itt az oldalon. Minőségi ház, megfelelő hűtés és fussanak rajta akár 4k-ban a mostani boxos címek.
    De engedek ebből. Elég lenne ilyen szempontok alapján:
    Természetesen játszom pécén, van amit nem is lehet máson játszani, azonban jó és új játék nemigen van, amivel szeretnék pécén játszani és fut egy 120k-s gépen. Már anno a Spellforce2 se jött be, más mint az első rész. A harmadik részt még le is húzták és még újabb gép kéne hozzá.
    Stratégiai játékok érdekelnének elsősorban.
    Komolyan kértem, nem kötekedni akarok, ellenben nem akarok gépösszerakással kínlódni, a mostani gépeim is lusta vagyok szétszedegetni. 120k az az ár, amit még kiadnék egy használható új asztali konfigért. Monitorom van 24"-os, az nem kellene. A felbontás is elegendő lenne HD, meg kéne pár olyan játék is, ami nincs konzolra. :)

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák