Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz tDr1v3r #20045 üzenetére

    Hát én nem ismerek semmilyen Huszárt (bár felmenőm volt aki huszár volt, mit ad isten: harcban hunyt el, szerencsére miután családot alapított), nicknévnél valami hungarikumosat akartam, mert ugye milyen király már a huszárvirtus, valamint a játékstílusom is erősen konvergál abba az irányba :DDD

    Mondjuk League of Legendsben volt egy olyan félkegyelmű, aki elkezdett oltogatni, hogy köcsög lengyel vagyok, amikor meg felvilágosítottam, hogy a huszárok magyarok voltak (őket meg Báthory vitte Lengyelországba, aztán konvertálódtak szárnyas huszárokká később, oroszok minket copyztak), akkor meg egyből mongol lettem, mert a magyarok azok mongol törzsek voltak - k.o. :DDD Miután rajtam kívül a maradék három csapattárs oltogatta, hogy ennyire hülye nem lehet senki, akkor meg kilépett. Ejj, a pistikerage.

    Mondjuk vicces, hogy pont ugyanezzel a szemléletvilággal megtalált valami idegesítő létforma a Hearthstone-ban is, de az még grammar nazi vonallal is rendelkezett.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák