Új hozzászólás Aktív témák

  • Jester01

    veterán

    Ha már van ilyen topik, írok bele :B

    Először is a mai párbajról: Lil C nekem egyértelműen jobban tetszett mint D. Tamás úgyhogy a végeredménnyel elégedett vagyok. Egyébként Lil C helyett B. Gergőre számítottam, mivel az ő mai produkciója nekem nagyon nem jött be. Keresztes Ildikó sírós magámszámait nem bírom, de le a kalappal előtte, hogy kemény döntést hozott. A helyében ráhagytam volna a szavazatokra, mint előző alkalommal.

    A versenyzőkről:
    A 3 szóló lány, K. Vera, B. Alexa és M. Enikő hasonlóan jó hangú és a saját korosztályukban csodálatosak. Ha választani kellene nálam a fenti lenne a sorrend. Az iker lányok azon túl, hogy csinosak, nekem túl "nyavalygósak" és a produkciójuktól sem vagyok elájulva.

    Szóló fiúk: T. Tamás és K. Tibor nagyon jók, ma talán utóbbi volt jobb a Queen számmal amit nagy bátorság volt bevállalni. Múlt héten pedig fordított volt a sorrend nálam. B. Gergőnek nagyon jó hangja van, de megfelelő szám kell neki, a legjobb eddig a Chris Isaak nótával volt. A mai, véleményem szerint, katasztrófa volt. Lil C a mai bemutató videó után egyre szimpatikusabb, jó arc, és a színpadon is rendben van. Nem nagyon értem hogy kerülhetett a párbajba.

    A Rock Tenors biztos tudna mutatni valami érdekeset, ha találnának végre egy jó számot. A mai szereplésük sem győzött meg.

    Az Apollo 23 kezdetben nem tetszett, de ma végre nekem is egységes csapatként jöttek át, mindenkinek megvolt a helye és élvezhető volt.

    Nagyjából ennyi a személyes véleményem a dolgok jelenlegi állásáról, de természetesen ízlések és pofonok.

    Jester

Új hozzászólás Aktív témák