Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sultansmith

    senior tag

    válasz XFishboneHUN #8964 üzenetére

    Nekem egyébként nem tetszik, amit itt csináltok vele, igen, apuci nyomja, igen, lányból van, de én pont nem így látom, ahogy ti.

    Ez a csaj ahelyett, hogy a plázacicák mindennapi életét élné, és hogy csak simán nagyemenőcsajszizzon, inkább edzésekre jár, autót vezet egy olyan közegben, ahol azért a nők nem igazán tudnak érvényesülni, és igen, egyáltalán nem tud benne még érvényesülni, de azért talán még mindig magyar zászló alatt fut, és lehet az is, hogy nem az eredményei, hanem a különcsége, női mivolta miatt tart ott, ahol tart (tartson bárhol is).

    Nem tudom, miért, vagy kinek fáj ez, ha lenne annyi pénzem, ami nincs, és egy lányom, ami nincs, aki egy nap azt mondaná, hogy apa, én autóversenyző akarok lenni, én is mindent elkövetnék, hogy ez teljesüljön. És igen, persze, hogy nem lesz, olyan gyors, mint akinek a belét kitaposták, hogy meglegyen a helyezés, olyan gyors meg pláne nem lesz, mint azok a pilóták, akiknek létkérdés a dobogó, de könyörgöm, azért olyan rossz dolgot nem csinált, és főleg, depláne különbözik azoktól a fajta mai fiataloktól, akikkel itt sokan össze akarják mosni.

    Én nem vagyok Vivien szurkoló, de biztosan nagyon szomorú lenne, ha elolvasná ezeket a kommenteket.

    [ Szerkesztve ]

    Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

Új hozzászólás Aktív témák