Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Ventur@ #5705 üzenetére

    Én jegy árból megúsztam az egeszet. Vittem kaját piát. Nem mert csóri vagyok. De a kajás részen elég fura szagok voltak. Nem szoktam ilyen helyen enni. Jegy 5280 volt.

    Ezt el is felejtettem. Hazafele a parkolóból való kiállásnál elég durva volt. Volt egy faszi (nem magyar) aki megunta a várást, előre ment a forgalmat irányító srácokhoz és ott üvöltözött velük. Sikerrel is járt mert addig engedték a sort míg el nem tűnt. Aztán vártunk még elég sokat, gondoltam előremegyek megnézem mi a helyzet. Erre látom, hogy az egyik kocsi rádudált a másikra, akire rádudáltak Merciből kipattant egy nagy darab állat (nem magyar) és odament a másik kocsihoz. De olyan agresszívan, hogy azt hittem kitépi a tagot a volán mögül. Vagy lelövi a p*csába. Tiszta Chicago volt az egész. Aztán szóba elegyedtem az egyik Szlovák-Magyar sráccal aki irányította a forgalmat és ő is mondta, hogy ezek hülyék, meg van őrülve az összes..
    Rendőröknek kellett volna irányítani ott a dolgokat..

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • A Zéé

    addikt

    válasz Ventur@ #5705 üzenetére

    korsó sör 1,5 euró, fél literes üdítő 1,5 euró, lángos 2, rablóhús 5, ilyen zsemlébe rakott 1 szelet sülthús+ némi zöldség 2,5. Kaják azok csak nagyjából. de a nagyságrend az kb. ilyen.

    Mobillelátós jegy 15, paddock 10, fő lelátó 40. Idén előre vettük meg végül a jegyet, mert a többiek nem hittek nekem, és ráparáztak, hogy "mi lesz, ha a Homola miatt minden szlovák ott lesz". A pálya honlapjáról vettem online, fizetésnél átirányított a bank felületére, és egy kártyás vásárlásnak vette a tranzakciót (elvileg erre nincs + kezelési költség), az eurót is jól váltotta, szóval így is lehet jegyet szerezni.

    (#5706) .LnB
    :DDD Mi 4 óra után indultunk el, akkor már voltak rendőrök is itt-ott.

    [ Szerkesztve ]

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák