Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0C!

    őstag

    válasz !Overdose! #2525 üzenetére

    én azért arra nem esküdnék...csak az állórajtokat tekintve...

    de most pro és kontra:

    BMW
    - beállítások a pályára
    - saját alkatrészek
    - támogatók
    - ismert tulajdonságok
    - 2éve BMW-ben

    Honda
    - ismeretlen technika (talán Seatból 1-2 emlék)
    - RWDből FWDbe nem 2 perc
    - nincsennek beállítások
    - nincs tapasztalat a pályán vele.

    én mindenképpen maradnék BMW-ben.
    \o/ BMW! \o/ :) (OO=[][]=OO)

    ----- www.zoci.gumroad.com -----

  • #70869248

    törölt tag

    válasz !Overdose! #2525 üzenetére

    Ez gyakorlatilag bűn :D
    Az FWD nem versenyautó hajtás...utcára átlagembereknek oké.
    Tudom hogy ez egy szériaalapú sorozat, ezáltal nyilvánvalóan többségben vannak a fronthajtású autók, de ez egy buta hajtás, és nem ideális versenyszempontból.
    Az még meg lehet szokni hogy a dízel bebólintott az autóversenyzésbe, de a fronthajtás az soha :D
    Meg kell nézni mikor megcsúsznak, vagy amikor pöccintenek rajtuk és megfogják....szörnyen buta mozdulat.
    A versenyző az zseniális, de az autó mozgása katasztrófa.
    ...nincs erőcsúsztatás amivel ívet lehet szűkíteni (vagy amit élvezni lehet).
    ...nincs risza állórajtnál, csak pörögnek ostobán a hajtott kerekek.
    ...elkopott gumikon szánalmasan alulkormányozottak, unalmas és sz@r és egy kínlódás, nem csak nézni, hanem vezetni is.

    elől motor-elől hajtás: állórajtnál hátratolódik a súly->szánalmas rajtgyorsaság.
    elől motor-elől hajtás: kormányzott kerekek a hajtott kerekek, kigyorson és féken is, nagy sebességű kanyarokban is a hajtott kerekek terhelődnek.

    4hajtott kerék oké, 2 hajtott kerék csak hátul..elől motor-hátul hajtás, közép motor-hátul hajtás.
    FWD nincs az autósportban...csak belekényszerítik sajnos...és a siker érdekében a múltban elkövettek mindent hogy mégis sikeresek legyenek.
    A Bmw-nek elment a kedve annyit 'patták őket, de bár visszajönne teljes mellel.

Új hozzászólás Aktív témák