Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wildrain

    addikt

    válasz #70869248 #1963 üzenetére

    Akkor ezek szerint akkor sem jöttél volna a célegyenesbe, ha tudod, hogy van hely?
    Annyiban egyébként jó a sikán, hogy az a tribün van talán a legközelebb az autókhoz, szinte már karnyújtásnyira vannak, és a sikán miatt még akció is akad, majdnem annyi, mint a célegyenes végén. Nem rossz hely, nekem is az egyik kedvencem, de a célegyenes a boxutcai történések (például Norbi, Wéber, Zengő Zoli integetések stb.) miatt szerintem jobb. Valahogy úgy érzem, hogy a célegyenesben ülve jobban benne vagyok az eseményekben, míg a sikánnál csak azt hallom, hogy valaminek nagyon örülnek ott a célegyenesben, de ha nincs kivetítő, akkor akármi is lehet. Mindegy, máshogy gondolkozunk erről, ennyi. :)
    Azért jó lett volna bandázni, de nem gondoltam, hogy kint vagy. Majd jövőre felhívlak. :) Remélem, lesz egyáltalán, mert
    valahol egy kommentelő azt írta, hogy jövőre már nem lesz WTCC nálunk.
    Azt tudja valaki, hogy hányan voltak kint? Hány jegyet adtak el? Tavaly hetvenezer emberről beszéltek, és szerintem idén többen voltunk, mégis csak néhány tízezret említenek, ahol egyáltalán beszélnek a létszámról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák