Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz [CS]Blade2 #1178 üzenetére

    Na ez jó kérdés :D . A hírben annyi van, hogy Ng odavágta a gépet, aztán gondolom a teherszállító autó, ami leviszi a pályáról a sérült kocsikat, nem egy WTCC-s kaliberű gépezet. Annak a köridejét nézték szerintem :D .

    De a másik: Most olvastam, hogy a fradika újabb 210 Millió Ft-ot kap egy cégtől és lesznek belőle családipáholyok, meg kutyafüle lóf*sszal...és ne menjen fel az emberben a pumpa, mikor ilyet olvass. Egy 10. helyen álló, volt többszörös NB1-es bajnok és BL-t megjáró csapathoz megint került egy talicska pénz - de minek - és itt van Norbi (de vehetünk más tehetséges autóversenyzőt. Lásd Kiss Pál tamás pölö), aki - illetve a csapat - azzal küzdenek, hogy pang a kassza, alig van zsé alkatrészre és még tesztelni sem tudnak eleget, amitől jönnének a jobb eredmények.

    Erre itt ez a hír. Hát komolyan mondom nem értem a magyar nagy cégeket, hogy egy világszintű versenyben nem látnak jó bizniszt (mutasson nekem valaki még egy foci/kézi/vizilabda stb stb stb versenysport felmutatni olyan eredményt, hogy 70.000 ember megy ki EGY embernek szurkolni. Jövőre - valószínűleg - ismét ingyenes lesz a ring, ha nem lesz nézőcsúcs, akkor megeszem a kalapom!). Felháborító :W :((( .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák