Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0C!

    őstag

    válasz Ventur@ #1121 üzenetére

    tudod / tudjátok...marha jóérzés volt a lelátón ülni.
    Büszke voltam Norbira. Látva a TV-ken hogy mennyi ember ül a lelátón, kezében a piros/fehér/zöld hátoldalas poszter.
    amikor jön Norbi a közönség örjüng, rázza a posztert...
    eszméletlen nagy érzés...
    aztán megtörtént a baj...percekig csend...majd jaj/szegény/bazz szavak jöttek elő amikor Norbi a boxba ért...látva, hogy szétpergett a BMW...elkezdett szakadni az eső...de Ők nem adták fel. tették a dolgukat. a közönség tapsolt, bíztatta Norbit és a Zengő csapatot! Mellettem 5-6ember mondta, hogy engedjetek be, segítünk...aztán Zengő Zoli felmutatta a kölcsön kapott lökhárítót...Őrjöngött a tömeg. Eszméletlen jóérzés volt...
    Büszke voltam akkor ott, hogy ennyi ember, mennyire képes az érzést kiváltani :)
    és akkor Norbi kigurul...megint tombol a közönség...
    mai napig feláll a szőr a hátamon amint rágondolok :)

    mivel nem pesti vagyok, így vonatoznom kellett..de mondjam azt, hogy megérte..
    és jövőre is megyek! :)

    ----- www.zoci.gumroad.com -----

  • ruti

    Közösségépítő

    válasz Ventur@ #1121 üzenetére

    üdv itt! ;)

    ja, emlékszem, ez egy költői kérdés volt :D

    sajnos tudjuk a választ, Mo-on továbbra is csak a focit tartják támogatásra érdemes "nemzeti sportágnak", csak azt nem tudom mire (no offense - imádom a focit, de magyar bajnokit a Bp-i Honvéd bundabotránya óta nem nézek - ami nem tegnap volt)

    viszont Norbitól most már nagyon kell az eredmény, mert ennél is csalódottabb leszek :))

    pörgessük fel a topicot,

    szavazzunk Norbira, bár úgy látom nem ez a pár szavazat fog neki hiányozni :C

    (nem mintha Biczó Bence nem érdemelné meg, de majd jövőre)

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák