Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    guftabi96: Látva, hogy a M1RA-nak nem jött össze a WTCR költségvetés, szerintem Zengőéknek sincs meg a keret. Cupra kép is szerintem sejteti, hogy ebből TCR Europe Tropy lesz nekik is. Szerintem ez vállalhatóbb költség és mivel ez a széria Lottinál maradt, így legalább lesz Yt-on közvetítve (remélem).

    De ne legyen igazam Zengőékkal kapcsolatban, mert csak jó volna egy magyar csapat a WTCR-be :) .

    Motion_Blur: Ezt beszéltem pár hete egyik haveromnak, mikor bejelentették Monteiro-t, hogy a szeme még mindig ferde. Valahol olvastam róla egy cikket, amiben az volt, hogy lehet az első egy-két versenyt ki is hagyja még a szeme miatt. Na most akkor így mi értelme elindulni egy bajnokságban :F ? Nem is értem miért szerződtették le.

    Mondjuk ha Kubica lehet azzal a karral F1 tesztpilóta, akkor Monteiro kancsisága már elenyésző :D :U .

    vwpolopg: 3 (4?) éve ment TCR-ben Dani (Redbull Ring) és emlékeim szerint nem is ment rosszul az akkori mezőnyben. Igazából én is azt mondom, amit sultansmith, hogy az elmúlt két évben versenyképes technikával még nem ment. Idei év lesz a mérce. Illetve lenne, mert nem nagyon tudni a TCR Europe Tropy mezőnyéről semmit (2-3 név van eddig bejelentve).

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák